Кулінарний експерт Метт Вебстер назвав спеції, які не лише підкреслять смак страв, а й покращать роботу мозку
«Названі спеції для покращення пам'яті та роботи мозку. Таких всього чотири», - говорить заголовок статті.
Які спеції корисні для пам'яті та мозку, розповідає Daily Express.
Імбир
Ця спеція не лише покращує роботу травної системи. Виявляється, імбир дуже добре впливає на роботу мозку.
Він зупиняє окисні процеси в організмі, а також зменшує ризик розвитку Альцгеймера.
Куркума
Ця спеція містить багато корисних речовин. Куркума покращує роботу мозку та допомагає людям зберігати пам'ять.
Завдяки такій спеції, ви можете зробити звичайні страви корисними. Куркума не тільки чудово підходить до м'яса, але вона може стати вдалим доповненням до чаю чи смузі.
Кориця
Ця солодка і пряна спеція багата на антиоксиданти. Завдяки їм кориця здатна знизити ризик розвитку хвороб Паркінсона та Альцгеймера.
Вона покращує пам'ять та допомагає нейронам боротися зі стресом. До того ж кориця припиняє старіння.
Чорний перець
Ця, здавалося б, звичайна і одна з найпопулярніших спецій містить дуже багато антиоксидантів. Чорний перець рятує мозок від ушкодження клітин, а також покращує когнітивні функції.
Пряна спеція допомагає не втрачати пам'ять. Крім того, чорний перець досить бюджетний, тому його можуть додавати до страв майже всі.
Якщо ви помічаєте, що голова у вас болить частіше і болючі відчуття стали незвичайними, варто відвідати остеопата.
Середній вміст жиру в печінці зменшився на 6,6% при прийомі аспірину. Прийом плацебо, навпаки, збільшив це значення на 3,6%. Таким чином, різниця із плацебо склала 10,2%.
Вища точка любові до себе перебуває у «просто бути».
Не виконувати якусь роботу, не грати якусь роль, не мчати по життю, висунувши язик, задовольняючи чиїсь нескінченні потреби і намагаючись заслужити любов, а просто бути.
Такій, як хочеться тобі.
Шокуюче зізнання лікарки-хірурга
Рейтинг найкращих фармацевтичних компаній України за 2023 рік від Ukrainian Business Award
Багато симптомів СДУГ усуваються за допомогою поведінкової терапії та медикаментів; однак, навіть при комбінованому лікуванні, у третини пацієнтів все ще є симптоми.
Препарат Вабадін (симвастатин) виробництва компанії БерлінХемі АГ (Менаріні Груп) за результатами нашого спостереження продемонстрував достатню гіполіпідемічну ефективність, яка за кількісними параметрами відповідає результатам великих клінічних досліджень, а також хорошу переносимість.
Прихильники жорсткої доказової медицини запевняють, що експериментальних даних, що підтверджують користь гліцину, поки що недостатньо. Потрібно більше статистики.
Замовляйте Вальпроком, знову в наявності
Вчені Університетського коледжу Лондона (Великобританія) після багаторічного дослідження, в якому брали участь люди у віці старше 55 років, зробили свої висновки.